Zapraszamy na ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji

Zapraszamy na ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji, czyli największe w Polsce bezpłatne wydarzenie poświęcone finansom osobistym i różnym rodzajom inwestycji.

24 i 25 listopada 2023 r. stadion PGE Narodowy w Warszawie stanie się miejscem, w którym każdy będzie mógł uzyskać konkretne wsparcie i wiedzę, potrzebne do podejmowania dobrych decyzji finansowych. Organizatorem ForFin 2023 jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

🗓️ 24-25 listopada 2023 🏟️ Warszawa, PGE Narodowy

Chcesz wreszcie ogarnąć swoje finanse? Zastanawiasz się, w co warto zainwestować? Szukasz sposobów na to, by wygrać z inflacją? ForFin 2023 to wydarzenie właśnie dla Ciebie.

Strona i Zapisy na ForFin 2023

ForFin 2023 to wydarzenie skierowane głównie do osób stawiających pierwsze kroki, choć i zaawansowani znajdą tu coś dla siebie. Celem ForFin 2023 jest przybliżenie większości aspektów finansów osobistych, dzięki którym każdy może bardziej świadomie zarządzać swoimi finansami, inwestować, oszczędzać na emeryturę, a dzięki temu zwiększać swoją niezależność.
Eksperci o finansach i inwestowaniu od podstaw
Wizytówką ForFin 2023 będzie bogaty program merytoryczny. Na pierwszym Forum Finansów pojawiło się ponad 60 wykładowców. Nie inaczej będzie i tym razem – czeka nas kilkadziesiąt wykładów i paneli dyskusyjnych z udziałem znanych finansowych ekspertów. Program konferencji obejmie taką tematykę jak: finanse osobiste, inwestowanie dla początkujących, inwestowanie w nieruchomości, ochrona kapitału przed inflacją, inwestowanie aktywne i pasywne inwestowanie na rynkach zagranicznych, inwestowanie alternatywne oraz edukacja finansowa. Pierwszymi potwierdzonymi prelegentami na ForFin 2023 są: Marcin Iwuć (Finanse Bardzo Osobiste), Mateusz Samołyk (Inwestomat.eu), Tomasz Narkun, Tomasz Jaroszek (Doradca TV), Artur Wiśniewski (Stockbroker.pl), Jacek Lempart (System Trader).
Finansowy festiwal pełen wiedzy i atrakcji
Forum Finansów i Inwestycji to nie tylko wykłady. To także, a może przede wszystkim, możliwość zapoznania się z ofertą różnorakich instytucji, takich jak: banki, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne, firmy inwestycyjne, spółki giełdowe, deweloperzy. Przez dwa dni trwania ForFin 2023 na PGE Narodowym dostępne będą stoiska kilkudziesięciu wystawców reprezentujących szeroki wachlarz możliwości oszczędzania i inwestowania. Chcesz zapytać o szczegóły oferty, skorzystać z unikalnej promocji czy zabrać do domu torbę pełną gadżetów i materiałów edukacyjnych? Przyjdź na ForFin 2023!
Darmowa rejestracja na ForFin 2023
Udział w Forfin 2023 jest bezpłatny. Już dzisiaj zachęcamy do rejestracji na stronie wydarzenia. Strona i Zapisy na ForFin 2023