Traderze - TREND!
Traderze – TREND!
NN
Jeśli interesuje Cię profesjonalne wyznaczanie trendów – sprawdź to szkolenie:

Traderze,

dlaczego znowu ignorujesz trend?! Przecież jest o wiele łatwiej grać z trendem! Przecież masz dłuższy zakres do wzięcia, jest większe pole manewru, gra z trendem więcej wybacza – jest pewniej i bezpieczniej. A jednak, znowu.

Z naszych obserwacji, pośród osób uczących się tradingu, a także zaczynających powoli zarabiać, aż 95-98 na 100 stale ignoruje trend i nie potrafi go dobrze wyznaczyć. Ignoruje pomimo, że wielokrotnie powtarza się im:

„a jaki masz kierunek? No właśnie. Masz tu kolejną stratę, bo grasz pod trend. To bez sensu. Zacznij od trendu. Zaoszczędzisz kupe  kasy. Tak, jak robią to Ci ze szpicy tego zawodu.”

Łatwo powiedzieć? No łatwo, bo to jest łatwe… jeśli się wie „jak”. Ale przede wszystkim – to się zwyczajnie opłaca. To prosta matematyka :)

Jest ogrom sprzecznych „sposobów” i informacji, jak poprawnie określić trend i praktycznie wszystkie działają z opóźnieniem! Metody oparte o wskaźniki cenowe i oscylatory to pomyłka – ilość fałszywych wskazań w praktyce wyklucza te mtody.

Co zostaje? Czytanie Price Action. Interpretujesz cenę na podstawie tego, co jest. Każde Twoje wejście będzie bardziej prawdopodobne (pierwsza najważniejsza rzecz) oraz dłuższe, bo wejdziesz w silniejszy ruch (druga najważniejsza rzecz).

5 Nowych Prostych Zasad Poprawnego Wyznaczania Trendu” – Sprawdź:

Related posts