[SYSTEM] Skuteczny scalping w praktyce

Technikę możesz wykorzystać praktycznie do każdego wykresu walut, surowców, kontraktów, indeksów...

“Skuteczny Scalping w Praktyce” to szkolenie ukierunkowane na PRAKTYCZNE umiejętności gry na żywym rynku.

Zapisy trwają jeszcze TYLKO kilka dni!

Nie używamy wskaźników, jest to czysta Price Action. Uczysz się na 3 parach walutowych, a nie tylko na jednej. Technikę możesz wykorzystać praktycznie do każdego wykresu walut, surowców, kontraktów, indeksów.

System pozwala na RR 3:1 i wyższe, a ze względu na rodzaj analiz – również na wyłapywanie dłuższych ruchów. System nadaje się do gry w godzinach popołudniowych (jest dobry dla etatowców).

Kompletne rozwiązanie tradingowe i wiedza z pierwszej ręki – szkolenie prowadzi autor systemu!

Szkolenie stacjonarne (na sali) z ZAWODOWYM traderem ukierunkowane na PRAKTYCZNE umiejętności gry live. To efekt wielomiesięcznej pracy, zwykle po kilkanaście godzin dziennie i lat dopracowywania, aby uzyskać najwyższą możliwą “pewność”.

Ten system to wielka PRECYZJA wejść:

Nie używamy wskaźników, jest to czysta Price Action. Uczysz się na 3 parach walutowych, a nie tylko na jednej. Technikę możesz wykorzystać praktycznie do każdego wykresu walut, surowców, kontraktów, indeksów. System pozwala na RR 3:1 i wyższe, a ze względu na rodzaj analiz – również na wyłapywanie dłuższych ruchów. System nadaje się do gry w godzinach popołudniowych (jest dobry dla etatowców).

Dla kogo jest scalping?

♦ Jest idealny już dla początkujących
♦ Nadaje się dla etatowców i pracujących zmianowo
♦ Jest dostępny dla osób z małym kapitałem
♦ Dla traderów zaawansowanych

Jeszcze TYLKO przez kilka dni promocja Early Bird:

Related posts