Jak uczyć się systemu?
[Podcast] Jak uczyć się systemu (podstawy)

Jeden z podcastów, w których odpowiadam na Wasze pytania, opowiadam o “sekretach” sukcesu najlepszych traderów na Świecie, z którymi miałem przyjemności rozmawiać, pracować. Powyżej wersja YouTube. Poniżej  wersja tekstowa, wzbogacona.

tt

“Jak korzystać z zadań i ćwiczeń ze szkolenia, skoro nie mam jeszcze systemu, dopiero się go uczę. Pewnie będę musiał jeszcze raz przerobić całego Top Investora?”

Ucząc się systemu należy na bieżąco przygotowywać sobie spisane zasady (pod okiem nauczyciela), “ściągę” i przykłady, żeby wszystko mieć gotowe, gdyż przyjdzie moment faktycznego tradingu.

To, o czym piszę może wydawać się proste i banalne. Ale to są niezbędne podstawy, jak fundament wielkiej piramidy, który trzeba sobie zbudować. A piramida jest duża. Warto przerabiać wszystko kilka razy. W miarę, jak różnych rzeczy doświadczasz, jak nowe tematy wychodzą.

Kurs jest tak opracowany, że jest na to czas. To nie przypadek, że trwa rok, że ma 52 lekcje (1/tydzień). Kurs jest kompleksowy, krok po kroku budujemy Twój fundament. Warto wracać do rzeczy, które w danym momencie potrzebujesz. Wyciągaj z tego dla siebie ile się da :)

ww

Masz pytanie o Forex, psychologię inwestowania, AI w tradingu…?
Wyślij na adres: topinvestor.yt@gmail.com

Related posts