Pomagamy!

Pozwalamy sobie w tym miejscu na odrobinę „prywaty”. Pozwalamy, bo temat ważny – pomoc naszym małym przyjaciołom. Co jakiś czas wspomagamy fundacje, które walczą na rzecz poprawy jakości życia bezdomnych zwierząt – a pracę robią niesamowitą! Problemy, z jakimi się spotykają (oni i ich podopieczni) bywają ogromne i niestety – często wynikają z ludzkiej głupoty i bezmyślności.

Zachęcamy i Ciebie do przyłączenia się do akcji.

A co my robimy?

Tofik w 2014. Realna Pomoc = Realne Efekty :)

Tofik w 2014. Realna Pomoc = Realne Efekty :)

Jako, że jesteśmy zagorzałymi Kociarzami to właśnie koto-fundacje szczególnie zapadły nam w serce (i portfel ;). Serdecznie pozdrawiamy Kotangens z Trójmiasta i Tofika – niewidomego kociaka, który dzielnie walczy z przeciwnościami losu, a dzięki Ludziom z fundacji wrócił do zdrowia i trafił mu się świetny dom :) Równie mocno kibicujemy Pixowi, który jest kumplem Tofika. A także naszym wirtualnym adopcjom :)

Więcej o Kotangensie  możesz znaleźć na:
https://www.facebook.com/fundacjaKOTangens/info

Co Ty możesz łatwo zrobić?

To wyjątkowo proste. Po 1 – co roku możesz też przekazać 1% podatku na wybrany cel. Po 2 – możesz pomagać na bieżąco: wybierz sobie jakiś cel, fundację, czy organizację (dzieci, psy, koty, hospicja, edukacja, nauka…) i prześlij im co jakiś czas choćby kilka złotych albo ufunduj jakiś podarek. Niby drobiazg, a działa. Szczególnie, gdy takich osób i podarków zbierze się wiele :)

A jeśli nie wiesz na co się zdecydować lub nie masz czasu na poszukiwania, przyłącz się do nas
i wesprzyj tutaj Kotangens.

Facebook Iconfacebook like buttonYouTube IconSubscribe on YouTube