Pomagamy!

Pozwalamy sobie w tym miejscu na odrobinę „prywaty”. Pozwalamy, bo temat ważny – pomoc naszym małym przyjaciołom. Co jakiś czas wspomagamy fundacje, które walczą na rzecz poprawy jakości życia bezdomnych zwierząt – a pracę robią niesamowitą! Problemy, z jakimi się spotykają (oni i ich podopieczni) bywają ogromne i niestety – często wynikają z ludzkiej głupoty i bezmyślności.

Zachęcamy i Ciebie do przyłączenia się do akcji.

A co my robimy?

Tofik w 2014. Realna Pomoc = Realne Efekty :)

Tofik w 2014. Realna Pomoc = Realne Efekty :)

Co jakiś czas wspieramy lokalne akcje charytatywne.

A jako, że jesteśmy zagorzałymi Kociarzami to właśnie koto-fundacje szczególnie zapadły nam w serce. Serdecznie pozdrawiamy Kotangens z Trójmiasta i Tofika – niewidomego kociaka, który dzielnie walczył z przeciwnościami losu, a dzięki Ludziom z fundacji wrócił do zdrowia i trafił mu się świetny dom :) Kotów takich, jak on fundacja uratowała setki.

Więcej o Kotangensie  możesz znaleźć na:
https://www.facebook.com/fundacjaKOTangens/info

Uwadze polecamy też:

WildLifeAid z UK: https://www.wildlifeaid.org.uk/

Big Cat Rescue z USA: https://bigcatrescue.org/

Co Ty możesz łatwo zrobić?

To wyjątkowo proste. Po 1 – co roku możesz też przekazać 1% podatku na wybrany cel. Po 2 – możesz pomagać na bieżąco: wybierz sobie jakiś cel, fundację, czy organizację (dzieci, psy, koty, hospicja, edukacja, nauka…) i prześlij im co jakiś czas choćby kilka złotych albo ufunduj jakiś podarek. Niby drobiazg, a działa. Szczególnie, gdy takich osób i podarków zbierze się wiele :)

Facebook Iconfacebook like buttonYouTube IconSubscribe on YouTube