„Skuteczny skalping w praktyce”

Jest to 4-dniowe szkolenie stacjonarne (na sali) z zawodowymi traderami. Szkolenie dotyczy systemu scalpingowego na Forex. Jest przeznaczone dla traderów poczatkujących i średniozaawansowanych. Zostało podzielone na 2 spotkania: pierwsze spotkanie 2-dniowe, kilka tygodni przerwy i drugie spotkanie 2-dniowe.

Pierwsze spotkanie to wprowadzenie do systemu i mechaniki rynków na niskich TF. Uczestnik poznaje główny setup i uczy się na niego grać. Czas pomiędzy spotkaniami jest przeznaczony na „samodzielną pracę” według wskazówek ze szkolenia. Kolejne dwudniowe spotkanie jest poświęcone omówieniu zagrań wykonanych samodzielnie i doskonaleniu praktyki gry. Uczestnicy w trakcie szkolenia otrzymują materiały i zadania do samodzielnego wykonania.

Zapewniamy specjalnie przygotowane materiały drukowane, laptopy nie są potrzebne. Zadanie domowe należy wykonać przed kolejnym zjazdem, polega na grze na demo i uzupełnieniu specjalnego szablonu, który wysyłany jest do nas do sprawdzenia i omówienia na kolejnym zjeździe (oczywiście anonimowo).

Uwaga: jest to szkolenie PRAKTYCZNE. Poświęcone PRAKTYCZNEJ grze na żywym rynku. Stąd każde spotkanie odbywa się w jeden dzień roboczy plus jeden dzień weekendu.

System – wielka precyzja wejść:

Nie używamy wskaźników, czysta Price Action. Gramy na 3 parach walutowych, technikę można zastosować praktycznie do każdego wykresu walut, surowców, kontraktów, indeksów.

  • System pozwala wejść na rynek z chirurgiczna precyzją, bardzo często pozycja jest na plusie w ciągu kilku sekund,
  • System możliwy do zastosowania jako system wejść do systemów w większych skalach czasowych – z niesamowita precyzją i powiększona stawką – odpowiednią do skalpingu.
  • Staranny wybór najpewniejszych wejść i jakie formacje sa najbardziej prawdopodobne, kiedy występują, jakich sytuacji rynkowych [pomimo sygnałów] unikać.
  • System oparty na zasadach otwarcia pozycji o największym prawdopodobieństwie.

Szkolenie zawiera:

  • prezentację nowych formacji na M1 i w wyższych skalach,
  • dokładne wyjaśnienie zasad tradingu nimi: wejścia i wyjścia,
  • dokładny opis warunków rynkowych, które gwarantują najwyższe prawdopodobieństwo zysków,
  • dyskusję nt. najlepszych okresów dnia do gry,
  • pokaz działania systemu w realnych warunkach rynkowych – czyli jak wyglądają formacje w trakcie tworzenia się i jak wygląda proces decyzyjny wiodący do wejścia i potem wyjścia z rynku.

Przedyskutujemy również [na życzenie uczestników] możliwość zastosowania jako dodatkowego systemu wejść z „chirurgiczną precyzją” w systemy, którymi aktualnie posługują się uczestnicy. Istnieje bowiem możliwość łapania „długich ruchów” – po kilkadziesiąt, kilkaset pips z dużym zleceniem [wejście skalperskie w długi ruch].

Oczekujemy punktualności, samodyscypliny i rzetelnego wykonania powierzanych zadań.

Zapisz się na szkolenie

Opinie Uczestników

(pisownia oryginalna)

1.
„Spodziewałem się że dostanę wiedzę, którą już posiadam z racji kilkuletniego doświadczenia. Michał przedstawił całkowicie inne spojrzenia na rynek. System w założeniach wydaje się perefkcyjnu, nie załuje pieniędzy ani poświęconego czasu.”

2.
„Główną zaletą systemu jest precyzyjne wejście w pozycję pozwalające uzyskać rewelacyjny stosunek zysku do ryzyka. Pozwala to uzyskać bardzo dobre rezultaty ze stosunkowo małym depozytem.
Druga rzecz to częstość okazji do zagrania.”

3.
„Wielkim plusem jest praktyczna wiedza przedstawiona w sposób przystępny i co najważniejsze zrozumiały.”

4.
„Dużo przykładów jest pomocą w uczeniu się systemu. Najwięcej daje praktyka plus komentarze Michała. Nie widziałem lepszego szkolenie na rynku.”

5.
„Szkolenie zdecydowanie najlepsze, nieporównywalne do dotychczas odbytych przeze mnie. Prawdziwie czułem cały czas, że prowadzący szczerze chcą nauczyć tradingu, pomóc osiągnąć cele wszystkim uczestnikom szkolenia. Sama wiedza otwiera nowe możliwości i wiarę w odniesienie sukcesu. Buduje wręcz pewność sukcesu, gdy tylko odpowiednio się postępuje. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.”

6.
„Szkolenie bardzo interesujące. Na bieżąco wyjaśniamy wszystkie wątpliwości. Prócz aspektów technicznych mamy wsparcie psychologiczne co uważam, że jest niezmiernie ważne w zawodzie tradera.”

7.
„Do pełnego opanowania systemu potrzebuję przerobić dużą ilość zagrań i mam przekonanie, że mógłbym nim już zarobić.”

8.
„Szkolenie dostarczyło mi dużo wiedzy fachowej, jakiej nie jestem w stanie znaleźć gdzie indziej. Jestem mile zaskoczony intensywnością kursu, człowiek jest motywowany do pracy. Zauważam zmiany w moim tradingu, jest lepszy, dokładniejszy, przyjemniejszy.”

9.
„Czytelnie podane informacje na temat setupów. Bardzo interesujące informacje z zakresu psychologii tradingu. Metody pracy ze stresem.”

10.
„Szkolenie totalne, ogarnia wszystkie elementy, przykłady, omówienia, przed, po i w trakcie zagrań.”

11.
„System bardzo mi się podoba ze względu na jego przejrzystość i prostotę. Bardzo wyraźne sygnały wejścia i wyjścia. Przejrzyste prowadzenie.”

12.
„Dużo, precyzyjnie wyjaśnionych przykładów. Prowadzący mają odpowiedź na każde pytanie.”

13.
„Najbardziej podobało się wieloletnie doświadczenie rynkowe prowadzącego, prostota systemu (w aspekcie technicznym), duży nacisk na ochronę psychiki.

14.
„Bardzo dobre szkolenie, poleciłbym każdemu, kto chce się zająć zawodowym tradingiem.”

15.
„Zupełnie inne podejście do gry, nie mówią o tym książki i Internet.”

16.
„System ten dane było mi poznać jakiś czas temu. Na początku zaskoczyła mnie jego prostota oraz całkowity brak jakichkolwiek „magicznych” wskaźników. Dostałem kilka lekcji po czym okazało się ze to naprawdę działa.”

17.
„System bardzo przejrzysty, bez wskaźników – sam wykres co jest jego wielką zaletą, SL mniejszy od TP co dla mnie jest bardzo ważną cechą pracy na rynku walutowym, można bardzo precyzyjnie określić momenty wejścia, jak i wyjścia. Po spędzeniu większej ilości godzin z systemem wykres staje się przewidywalny. Osobiście polecam”

18.
Przy odrobinie pracy efekty widać praktycznie natychmiastowo. Dodatkowym atutem jest fakt dużej ilości sygnałów dziennie. Co prawda cześć z nich jest lepsza, cześć z nich gorsza. Jednak sam fakt że jest ich dużo przemawia na plus. Nie ma obawy że po 2h czekania na sygnał wyjdziemy do toalety i właśnie w tym czasie cos nas ominie. Jeżeli ktoś mówi ze najlepszy traderzy zarabiają max 2% miesięcznie – kłamie. Jeżeli ktoś mówi ze zrobienie 20% rocznie to super wynik – jego sprawa. Ten system potrafi wprost kosmicznie pomnożyć kapitał. Jest prosty, efektywny i bardzo wysoko skuteczny.

19.
Po kilku ćwiczeniach okazało się ze ta genialna prostota nie jest taka łatwa w opanowaniu. Nie jest to rzecz stworzona dla ludzi którzy myślą że w ciągu godziny zawojują świat. System jest bardzo profitowy ale wymaga od człowieka który go stosuje ciągłego analizowania napływających informacji i włożenia chociaż minimalnego wysiłku w naukę wszystkich założeń owego systemu.

20.
„Jestem osobą korzystającą z systemu Michała. Jest to system bardzo prosty i bardzo skuteczny. Polecam go osobom, które nadal szukają swojego przysłowiowego Gralla, ale także tym, którzy znają się na rzeczy. Można w prosty i przyjemny sposób zgarniać po kilkadziesiąt pips dziennie, ryzykując zaledwie niewielki ułamek naszego kapitału. System jest o tyle lepszy od tych wszystkich reklamowanych przez wielkie firmy, ponieważ nie zawiera żadnych kolorowych i cudownych wskaźników to czysta techniczna gra. Polecam i biorę odpowiedzialność za wyniki”

Zapisz się na szkolenie
Facebook Iconfacebook like buttonYouTube IconSubscribe on YouTube